VJ1808A220GCCAR
Mfr.Part #
VJ1808A220GCCAR
Description
CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 1808
Tolerance :
±2%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm
Capacitance :
22pF
Feature :
Non-Magnetic
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
VJ1808A220GCCAR
VJ 1808 4520Metric Ceramic Capacitor 0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm C0G NP0 ±2% 22pF