VJ1808A220FCGAR
Mfr.Part #
VJ1808A220FCGAR
Description
CAP CER 22PF 1KV C0G/NP0 1808
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Feature :
Non-Magnetic
Tolerance :
±1%
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Capacitance :
22pF
Size / Dimension :
0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm
Datasheets
VJ1808A220FCGAR
VJ 1808 4520Metric Ceramic Capacitor 0.180Lx0.080W 4.57mmx2.03mm C0G NP0 ±1% 22pF