VJ1210A681KBCAT4X
Mfr.Part #
VJ1210A681KBCAT4X
Description
CAP CER 680PF 200V NP0 1210
Published :
Voltage - Rated DC :
200V
Thickness :
1.8542mm
Packing Method :
TR, Embossed Plastic, 7 Inch
Width :
2.5mm
Size / Dimension :
0.132Lx0.098W 3.35mmx2.50mm
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Dielectric Material :
Ceramic
Capacitance :
680pF
Factory Lead Time :
25 Weeks
Temperature Characteristics Code :
C0G
ECCN Code :
EAR99
Height :
1.7mm
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Pbfree Code :
yes
Tolerance :
±10%
Length :
3.35mm