VJ0603Q3R3CEBAI
Mfr.Part #
VJ0603Q3R3CEBAI
Description
CAP CER 3.3PF 100V 0603 EPOXY
Length :
1.6mm
Capacitance :
3.3pF
Voltage - Rated :
100V
Thickness (Max) :
0.036 0.92mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Height :
0.92mm