VJ0603A3R9DECAO
Mfr.Part #
VJ0603A3R9DECAO
Description
CAP CER 3.9PF 200V 0603 EPOXY
Voltage - Rated :
200V
Feature :
Epoxy Mountable
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Thickness (Max) :
0.038 0.97mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±0.5pF
Capacitance :
3.9pF
Datasheets
VJ0603A3R9DECAO
Vishay / Vitramon VJ0603A3R9DECAO
VJ 0603 1608Metric Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±0.5pF 3.9pF