VI-PU12-CWY
Mfr.Part #
VI-PU12-CWY
Description
VI-PU12-CWY 12V 15V 100W 50W M
Datasheets
VI-PU12-CWY
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD