VI-PJ50L-IYY
Mfr.Part #
VI-PJ50L-IYY
Description
DC/DC CONVERTER 150V 5V 28V 50W
Datasheets
VI-PJ50L-IYY
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD