VI-PA12-IVV
Mfr.Part #
VI-PA12-IVV
Description
AC/DC CONVERTER 12V 15V 150W
Datasheets
VI-PA12-IVV
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD