VI-P100-IYY
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
VI-P100-IYY
Manufacturer
Vicor
Description
DC/DC CONVERTER 24V 2X5V 100W
Manufacturer :
Vicor
Product Category :
Factory Lead Time :
16 Weeks
Datasheets
VI-P100-IYY
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD