VCC1-A3F-16M0000000
Mfr.Part #
VCC1-A3F-16M0000000
Description
CMOS XO +5.0 VDC 15PF -40C TO +8
Frequency Stability :
25%
Product Status :
Active
Symmetry-Max :
45/55 %
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Fall Time-Max :
8 ns
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.6mm