VC06AG18120YAT1F
Mfr.Part #
VC06AG18120YAT1F
Manufacturer
KYOCERA AVX
Description
TRANSGUARD
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Placement :
DUAL ENDED
RoHS Status :
RoHS Compliant
Surface Mount :
yes
Capacitance :
12pF
JESD-609 Code :
e3
Terminal Shape :
WRAPAROUND
Mounting Feature :
Surface Mount
HTS Code :
Circuit DC Voltage-Max :
18V
Packing Method :
TR, 7 INCH
Circuit RMS Voltage-Max :
14V