VC-827-JDE-FAAN-100M000000
Mfr.Part #
VC-827-JDE-FAAN-100M000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
VC-827-JDE-FAAN-100M000000
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Output :
LVDS
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
Series :
VC-827
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency :
100 MHz
Current - Supply (Max) :
21mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Voltage - Supply :
1.8V