VC-826-HDE-KAAN-100M000000
Mfr.Part #
VC-826-HDE-KAAN-100M000000
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
VC-826-HDE-KAAN-100M000000
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Absolute Pull Range (APR) :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency :
100 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±50ppm
Output :
LVDS
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.041 (1.05mm)
Ratings :
Current - Supply (Max) :
14mA