VC-820-9013-24M5760000
Mfr.Part #
VC-820-9013-24M5760000
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
VC-820-9013-24M5760000
Crystal
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Package :
Strip
Ratings :
Operating Temperature :
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
7mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
24.576 MHz
Series :
VC-820
Output :
CMOS
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)