VC-820-9009-54M0000000
Mfr.Part #
VC-820-9009-54M0000000
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
VC-820-9009-54M0000000
Current - Supply (Max) :
9mA
Frequency Stability :
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Package :
Strip
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
54 MHz
Operating Temperature :
Output :
CMOS
Series :
VC-820
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Base Resonator :
Crystal
Spread Spectrum Bandwidth :
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V