VC-801-JAJ-KAAN-100M000000TR
Mfr.Part #
VC-801-JAJ-KAAN-100M000000TR
Package / Case
4-SMD, No Lead
Description
VC-801-JAJ-KAAN-100M000000TR
Absolute Pull Range (APR) :
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
100 MHz
Ratings :
Current - Supply (Disable) (Max) :
30µA
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Output :
CMOS
Product Status :
Active
Schneider
Package :
Tape and Reel (TR)
Series :
VC-801
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
1.8V
Current - Supply (Max) :
20mA
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.055 (1.40mm)