V375B24H200BG4
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
V375B24H200BG4
Manufacturer
Vicor
Description
H 250/425/375 24V/ 8.33A
Manufacturer :
Vicor
Product Category :
Input Voltage :
375V
Module Size :
2.28" x 2.2" x 0.5" 579 x 559 x 127mm
Factory Lead Time :
16 Weeks
Output Power :
200W
Output Voltage :
24V
Datasheets
V375B24H200BG4
Vicor V375B24H200BG4
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD