V375A48H600BG4
Mfr.Part #
V375A48H600BG4
Description
H 250/425/375 48V/ 12.5A
Product Category :
Factory Lead Time :
16 Weeks
Datasheets
V375A48H600BG4
Vicor V375A48H600BG4
Manufacturer related products
    CAP CER 10000PF 500V X7R T/H
    CAPY K2000 4700PF 20% 250VAC
    CAP FILM 4700PF 20% 250VAC SMD
    CAP FILM 1500PF 20% 250VAC SMD