UZPLWH25M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
UZPLWH25M
Manufacturer
Panduit Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
COPPER PATCH CORD
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Series :
SXT224
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Operating Mode :
Fundamental
Type :
MHz Crystal
Ratings :
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Frequency Tolerance :
±30ppm
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Load Capacitance :
14pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Package :
Bulk
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Frequency :
18.432 MHz
Product Status :
Active
Frequency Stability :
±30ppm
Datasheets
UZPLWH25M
SXT224 MHz Crystal 4-SMD No Lead - Modular Cable 18.432MHz -10C-70C