UX7031E0125.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
UX7031E0125.000000
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Output :
LVDS
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
30µA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
75mA
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
125MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm