UU9LFBNP-B283
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
UU9LFBNP-B283
Manufacturer
Sumida Corporation
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 56MH 130MA 2LN TH
Manufacturer :
Sumida Corporation
Product Category :
Common Mode Chokes
Inductance @ Frequency :
56mH @ 1kHz
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Inductance :
28 mH
Factory Lead Time :
16 Weeks
Max DC Current :
130mA
Current Rating (Max) :
130mA
Published :
Height (Max) :
0.650 16.50mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Filter Type :
Power Line
Lead Free :
Lead Free
Height :
16.51mm
Mounting Type :
Through Hole
Mount :
Through Hole
Lead/Base Style :
Pin
Width :
10.9982mm
Number of Lines :
2
Depth :
11mm
Packaging :
Bulk
Series :
UU
DC Resistance (DCR) (Max) :
13Ohm
Length :
16.51mm
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension :
0.650Lx0.433W 16.50mmx11.00mm
Datasheets
UU9LFBNP-B283
Sumida Corporation UU9LFBNP-B283
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD