UP2T-102-R
Mfr.Part #
UP2T-102-R
Package / Case
Radial, Vertical Cylinder (Open)
Description
FIXED IND 1MH TH
Size / Dimension :
0.433Dia 11.00mm
Series :
UNI-PAC™ 2T
Tolerance :
±20%
Shielding :
Unshielded
Mounting Type :
Through Hole
Packaging :
Bulk
Inductance :
1mH
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Height Seated (Max) :
0.390 9.90mm
Package / Case :
Datasheets
UP2T-102-R
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD