UMYA-24-30-2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
UMYA-24-30-2
Manufacturer
Omron Automation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
YEL 24IN X30IN TWO 3-PIN M8
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Unclassified
Voltage - Supply :
1.8V
Current - Supply (Max) :
31mA
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Base Product Number :
UMYA-24
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Function :
Enable/Disable
Package :
Tape and Reel (TR)
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±10ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Series :
SiT8208
Current - Supply (Disable) (Max) :
30mA
Output :
LVCMOS, LVTTL
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Frequency :
12 MHz
Base Resonator :
MEMS
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)