UJA1066TW/3V3/T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
UJA1066TW/3V3/T
Manufacturer
NXP Semiconductors
Package / Case
32-TSSOP (0.240, 6.10mm Width) Exposed Pad
Datasheet
Download
Description
IC INTFACE SPECIALIZED 32HTSSOP
Manufacturer :
NXP Semiconductors
Product Category :
Specialized
Package / Case :
Packaging :
Tube
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V~5V
Base Part Number :
UJA1066
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Interface :
SPI
Pin Count :
32
Factory Lead Time :
6 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Published :
Applications :
Networking
Source Url Status Check Date :
Datasheets
UJA1066TW/3V3/T
Introducing Specialized NXP Semiconductors UJA1066TW/3V3/T from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:32-TSSOP (0.240, 6.10mm Width) Exposed Pad, Mounting Type:Surface Mount, Base Part Number:UJA1066, UJA1066TW/3V3/T pinout, UJA1066TW/3V3/T datasheet PDF, UJA1066TW/3V3/T amp .Beyond Specialized NXP Semiconductors UJA1066TW/3V3/T ,we also offer DS90CR285MTDX/NOPB, USB2640I-HZH-02, LTC4316CMS#PBF, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.