TYA30154R7M-10
Mfr.Part #
TYA30154R7M-10
Package / Case
Nonstandard
Description
FIXED IND 4.7UH 1.7A 185MOHM SMD
Test Frequency :
1 MHz
Height - Seated (Max) :
0.065" (1.65mm)
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Saturation Current :
2.5 A
Current - Saturation (Isat) :
2.5A
Series :
TYA3015
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Tolerance :
±20%
Package / Case :
Nonstandard
Current Rating (Amps) :
1.7 A
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) :
185mOhm Max
Inductance :
4.7 µH
Width :
3 mm
Height :
1.65 mm
Length :
3 mm
Datasheets
TYA30154R7M-10
Laird - Performance Materials TYA30154R7M-10
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 25 POS D-SUB
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD