TRABT14208UM
Mfr.Part #
TRABT14208UM
Description
ANT PHANTOM VHF 142-160 2.3" BK
Mounting Type :
Base Mount
Height (Max) :
2.375 60.33mm
Frequency (Center/Band) :
151MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Group :
VHF f < 300MHz
Frequency Range :
142MHz~160MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
7 Weeks
Termination :
NMO
Power - Max :
60W
Datasheets
TRABT14208UM
1 Bands Dome VHF f < 300MHz Base Mount NMO 151MHz 2.375 60.33mm