TRAB821/18503P
Mfr.Part #
TRAB821/18503P
Description
RF ANT 858MHZ/1.9GHZ DOME N FEM
RF Antennas
Published :
Frequency Range :
821MHz~896MHz 1.85GHz~1.99GHz
Frequency :
896MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Panel Mount
Gain :
3dBi
Height (Max) :
2.300 58.42mm
Termination :
N Type Female
VSWR :
2
Applications :
PCS
Frequency Group :
UHF 300MHz~1GHz UHF 1GHz~2GHz
Factory Lead Time :
7 Weeks
Frequency (Center/Band) :
858MHz 1.9GHz
Power - Max :
100W
Number of Bands :
2
Packaging :
Bulk
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
TRAB821/18503P
TE Connectivity Laird TRAB821/18503P
2 Bands Dome UHF 300MHz~1GHz UHF 1GHz~2GHz Panel Mount N Type Female 858MHz 1.9GHz 3dBi Bulk 2.300 58.42mm PCS