TLF9UB203WK1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TLF9UB203WK1
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 180MA 2LN 150KOHM TH
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Common Mode Chokes
Current :
180mA
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Termination :
Radial
Voltage - Rated DC :
50V
Height :
16.002mm
Mounting Type :
Through Hole
Packaging :
Bulk
HTS Code :
DC Resistance (DCR) (Max) :
6.5Ohm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Impedance :
150kOhm
Lead Free :
Lead Free
Impedance @ Frequency :
150kOhm @ 500kHz
ECCN Code :
EAR99
Tolerance :
100%
Inductance :
20 mH
Number of Lines :
2
Factory Lead Time :
13 Weeks
Max DC Current :
180mA
Series :
TLF9
Size / Dimension :
0.669Lx0.433W 17.00mmx11.00mm
Mount :
Through Hole
Filter Type :
Signal Line
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-25°C~105°C
Datasheets
TLF9UB203WK1
TAIYO YUDEN TLF9UB203WK1
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD