TLF24HB2222R2K1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TLF24HB2222R2K1
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 2.2A 2LN TH
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Common Mode Chokes
Width :
19mm
Series :
TLF24
Number of Lines :
2
Height :
29.9974mm
Mount :
Through Hole
Inductance :
2.2 mH
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-25°C~105°C
HTS Code :
ECCN Code :
EAR99
Max DC Current :
2.2A
Termination :
Radial
Number of Functions :
1
Size / Dimension :
0.748Lx1.024W 19.00mmx26.00mm
Packaging :
Bulk
Published :
Filter Type :
Power Line
Mounting Type :
Through Hole
DC Resistance (DCR) (Max) :
80mOhm
Packing Method :
Box
Insulation Resistance-Min :
100MOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Voltage - Rated AC :
250V
Datasheets
TLF24HB2222R2K1
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD