TLF14CBH8220R8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TLF14CBH8220R8
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 800MA 2LN TH
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Common Mode Chokes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Bulk
Number of Lines :
2
Current :
800mA
Series :
TLF14
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Shielding :
Unshielded
Lead Free :
Lead Free
Operating Temperature :
-25°C~105°C
Filter Type :
Power Line
Height :
17.5006mm
Size / Dimension :
0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
Inductance :
8.2 mH
Mounting Type :
Through Hole
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mount :
Through Hole
Datasheets
TLF14CBH8220R8
TAIYO YUDEN TLF14CBH8220R8
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD