TLF14CBH6820R8
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TLF14CBH6820R8
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 800MA 2LN TH
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Common Mode Chokes
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Lines :
2
Inductance :
6.8 mH
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
Lead Free :
Lead Free
Height :
17.5006mm
Operating Temperature :
-20°C~105°C
Mount :
Through Hole
Mounting Type :
Through Hole
Voltage - Rated AC :
250V
Operating Frequency :
50Hz Hz
Reach Compliance Code :
Unknown
Insulation Resistance-Min :
100MOhm
Shielding :
Unshielded
DC Resistance (DCR) (Max) :
600mOhm
Filter Type :
Power Line
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
TLF14
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Additional Feature :
INDUCTANCE 6800 MICRO HENRY
Packing Method :
Box
Current :
800mA
Datasheets
TLF14CBH6820R8
TAIYO YUDEN TLF14CBH6820R8
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD