TLF14CBH4730R2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TLF14CBH4730R2
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 47MH 200MA 2LN TH
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Common Mode Chokes
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
Height :
17.5006mm
Lead Free :
Lead Free
Reach Compliance Code :
Unknown
Operating Frequency :
50Hz Hz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packing Method :
Box
Operating Temperature :
-20°C~105°C
Mount :
Through Hole
Shielding :
Unshielded
Series :
TLF14
Mounting Type :
Through Hole
Inductance :
47 mH
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Bulk
Insulation Resistance-Min :
100MOhm
Additional Feature :
INDUCTANCE 47000 MICRO HENRY
Voltage - Rated AC :
250V
DC Resistance (DCR) (Max) :
3.6Ohm
Inductance @ Frequency :
47mH @ 1kHz
Filter Type :
Power Line
Number of Lines :
2
Current :
200mA
Size / Dimension :
0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
Datasheets
TLF14CBH4730R2
TAIYO YUDEN TLF14CBH4730R2
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD