TLF14CB6830R2K1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TLF14CB6830R2K1
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet
Download
Description
CMC 68MH 200MA 2LN TH
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Common Mode Chokes
Max DC Current :
200mA
Operating Temperature :
-25°C~105°C
HTS Code :
Size / Dimension :
0.866Lx0.669W 22.00mmx17.00mm
DC Resistance (DCR) (Max) :
6.5Ohm
Number of Functions :
1
Termination :
Radial
Width :
17mm
Packaging :
Bulk
Inductance :
68 mH
Series :
TLF14
Inductance @ Frequency :
68mH @ 1kHz
Current :
200mA
Mount :
Through Hole
Height :
23.0124mm
Number of Lines :
2
Voltage - Rated AC :
250V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Filter Type :
Power Line
Package / Case :
Vertical, 4 PC Pin
ECCN Code :
EAR99
Mounting Type :
Through Hole
Packing Method :
Box
Insulation Resistance-Min :
100MOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
TLF14CB6830R2K1
TAIYO YUDEN TLF14CB6830R2K1
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD