TK-SAL2-150W-50K-DM
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TK-SAL2-150W-50K-DM
Manufacturer
TECHNO LED LIGHTS
Description
TECHNO LED - 150W PARKING LOT AR
Stock
250
In Stock :
250
Manufacturer :
TECHNO LED LIGHTS
Product Category :
Current - Max :
Lens Type :
Flat
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
188.5VAC
Height :
139.70mm
Color :
White, Cool
Viewing Angle :
Type :
LED Module
Size / Dimension :
347.98mm L x 335.28mm W