THHI106M035W0500W
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
THHI106M035W0500W
Manufacturer
KYOCERA AVX
Description
CAP TANT
Stock
3
In Stock :
3
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
Tantalum Capacitors
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Packaging :
Bulk
Capacitance :
10μF
Factory Lead Time :
19 Weeks
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500MOhm
Voltage - Rated DC :
35V
Datasheets
THHI106M035W0500W
10μF 500mOhm Bulk