TAZH685K035CBSZ0823
Mfr.Part #
TAZH685K035CBSZ0823
Leakage Current :
0.003mA
EAR99
Depth :
3.81mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Height :
2.79mm
HTS Code :
Length :
7.24mm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Voltage - Rated DC :
35V
Factory Lead Time :
8 Weeks
Reach Compliance Code :
not_compliant
Polarity :
POLARIZED
Published :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.3Ohm
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
6.8μF
Tolerance :
10%
Ripple Current :
140mA