TAZE475M015CRSZ0000
Mfr.Part #
TAZE475M015CRSZ0000
Depth :
2.54mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Dielectric Material :
Tantalum
Packing Method :
TR, 7 INCH
Height :
1.27mm
Capacitance :
4.7μF
Min Operating Temperature :
-55°C
Leakage Current :
0.001mA
Reach Compliance Code :
not_compliant
HTS Code :
Max Operating Temperature :
125°C
Tan Delta :
0.06
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Ripple Current :
60mA
Length :
5.08mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
20%