TAZA474J025LBSZ0000
Mfr.Part #
TAZA474J025LBSZ0000
Package / Case
A
Tantalum Capacitors
ESR :
7500 mΩ
HTS Code :
Pbfree Code :
No
Operating Temperature (Max) :
125°C
Capacitance :
470nF
Negative Tolerance :
5%
Tan Delta :
0.06
Voltage - Rated DC :
25V
Width :
1.27mm
Operating Temperature (Min) :
-55°C
Positive Tolerance :
5%
Factory Lead Time :
8 Weeks
Terminal Shape :
J BEND
Size Code :
Weight :
16mg
Package / Case :
A
Length :
2.54mm