TAZA225K010CBSZ0900
Mfr.Part #
TAZA225K010CBSZ0900
Height :
1.27mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
12Ohm
Voltage - Rated DC :
10V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Tolerance :
10%
Length :
2.54mm
Published :
Package / Case :
A
Radiation Hardening :
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
2.2μF