TAZA225K010CBSB0023
Mfr.Part #
TAZA225K010CBSB0023
J BEND
Factory Lead Time :
8 Weeks
Voltage - Rated DC :
10V
Depth :
1.27mm
Length :
2.54mm
Size Code :
Packaging :
Bulk
ESR (Equivalent Series Resistance) :
12Ohm
Height :
1.27mm
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
2.2μF
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Package / Case :
A
Tan Delta :
0.06
JESD-609 Code :
e0
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Min Operating Temperature :
-55°C
HTS Code :
Weight :
16mg
Surface Mount :
yes
Tolerance :
10%