TA045150WH10238BJ1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TA045150WH10238BJ1
Manufacturer
Vishay
Package / Case
Nonstandard, Tabbed
Datasheet
Download
Description
CAP CER 1000PF 13KV NONSTND
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Applications :
GENERAL PURPOSE
Size / Dimension :
2.559Dia 65.00mm
Packaging :
Bulk
Mounting Type :
Chassis Mount
Series :
TA
Mount :
Panel
Tolerance :
±20%
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Factory Lead Time :
17 Weeks
Published :
Voltage - Rated :
13000V 13kV
Package / Case :
Nonstandard, Tabbed
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Capacitance :
1000pF
TA 1000pF 13000V 13kV Ceramic Capacitor ±20% 2.559Dia 65.00mm Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
TA045150WH10238BJ1 Overview
This device's program size/dimension is 2.559Dia 65.00mm.
TA045150WH10238BJ1 Features
a size/dimension of 2.559Dia 65.00mm