T95Z226M020EZAL
Mfr.Part #
T95Z226M020EZAL
Description
CAP TANT 22UF 20% 20V 2910
Tolerance :
±20%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2A (4 Weeks)
Capacitance :
22µF
Min Operating Temperature :
-55°C
Width :
2.6416mm
Max Operating Temperature :
125°C
Voltage - Rated :
20V
ESR (Equivalent Series Resistance) :
400mOhm
Size / Dimension :
0.285Lx0.104W 7.24mmx2.65mm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Feature :
High Reliability
Length :
7.239mm
Height Seated (Max) :
0.114 2.90mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C