T95R226M035CZSL
Mfr.Part #
T95R226M035CZSL
Description
CAP TANT 22UF 20% 35V 2824
ESR (Equivalent Series Resistance) :
240mOhm
Min Operating Temperature :
-55°C
Size / Dimension :
0.283Lx0.236W 7.20mmx6.00mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Max Operating Temperature :
125°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2A (4 Weeks)
Width :
5.9944mm
Capacitance :
22µF
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
35V
Ratings :
COTS
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Height Seated (Max) :
0.150 3.80mm
Length :
7.1882mm