T491X337M010AT7622
Mfr.Part #
T491X337M010AT7622
Description
CAP TANT 330UF 20% 10V 2917
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500MOhm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
330µF
Factory Lead Time :
12 Weeks
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Tolerance :
±20%
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated :
10V