T491X226M035AT4153
Mfr.Part #
T491X226M035AT4153
Description
CAP TANT 22UF 20% 35V 2917
ESR (Equivalent Series Resistance) :
700mOhm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
12 Weeks
Series :
T491
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Type :
Molded
Voltage - Rated :
35V
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Capacitance :
22µF
Height Seated (Max) :
0.169 4.30mm
Tolerance :
±20%
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C