T491D336M020AT24787622
Mfr.Part #
T491D336M020AT24787622
Description
CAP TANT 33UF 20% 20V 2917
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Tolerance :
±20%
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
800mOhm
Capacitance :
33μF
Published :
Voltage - Rated :
20V