T491D226M020AT24787027
Mfr.Part #
T491D226M020AT24787027
Description
CAP TANT 22UF 20% 20V 2917
Voltage - Rated :
20V
ESR (Equivalent Series Resistance) :
800mOhm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Capacitance :
22µF
Tolerance :
±20%
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Feature :
GENERAL PURPOSE
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm