T491D226K025AT4822
Mfr.Part #
T491D226K025AT4822
Description
CAP TANT 22UF 10% 25V 2917
T491
Factory Lead Time :
12 Weeks
Height Seated (Max) :
0.122 3.10mm
ROHS3 Compliant
Published :
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Capacitance :
22µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
800mOhm
Voltage - Rated :
25V