T491C226M025AT7027
Mfr.Part #
T491C226M025AT7027
Description
CAP TANT 22UF 20% 25V 2312
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Capacitance :
22µF
GENERAL PURPOSE
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Voltage - Rated :
25V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1Ohm