T491C226M025AT2478
Mfr.Part #
T491C226M025AT2478
Description
CAP TANT 22UF 20% 25V 2312
Height Seated (Max) :
0.110 2.80mm
Published :
Factory Lead Time :
12 Weeks
Lifetime @ Temp :
2000 Hrs @ 125°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25V
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1Ohm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Capacitance :
22µF